Vyberte stránku

Montážní brusky Narex

 

Ruční elektronářadí vyráběné společností NAREX v České Lípě, stejně jako ruční akunářadí, se uplatňuje nejen na stavbách a montážích. Například montážní brusky Narex mají všestranné použití, které oceňují jak profesionální pracovníci v nejrůznějších odvětvích, tak amatéři a domácí kutilové. Narex vyrábí nejen montážní brusky, ale i další ruční elektrické či akumulátorové nářadí. Firmy i jednotlivci si mohou pořídit vrtačky, vrtačky s příklepem, elektropneumatická kladiva, úhlové brusky, rázové utahováky, nůžky a prostřihovače, pily kotoučové nebo přímočaré, hoblíky, míchadla, vysavače včetně příslušenství.

 

Montážní brusky

Toto ruční elektronářadí z Narexu pozná každý profesionální pracovník i domácí kutil díky typické modré barvě krytu motoru. Charakteristický je také celkový design a ergonomický tvar. Typů montážních brusek je celá řada, takže si pro své potřeby vyberou jak firmy, tak jednotlivci. Montážní brusky nacházejí své uplatnění na stavbách, na montážích, v autoopravárenství a v dalších odvětvích. V domácnosti se montážní bruska hodí pro nejrůznější činnosti od broušení až po dělení materiálu kovového, plastového a dokonce i stavebního. Bez montážn brusky se těžko obejdete například při stavbě nebo rekonstrukci domu či bytu. Dělení nejrůznějších stavebních hmot je s montážní bruskou velice snadné.

 

Nabídka typů montážních brusek Narex

  • EBU 115-10 a 125-10 je obratná úhlová bruska SLIMDESIGN s univerzálním použitím. Vzhledem k přijatelné ceně 2.118 Kč s DPH si mohou dovolit i domácí kutilové. Tato montážní bruska může být dobrým tipem pro manželky, které chtějí udělat svým mužům radost o Vánocích či jiné příležitosti. Výrobek je dodáván ve vkusné kartonové krabici a součástí dodávky je přídavné držadlo zvyšující pohodlí při používání brusky, dále ochranný kryt pro broušení a upínací matici včetně klíče k jejímu upínání.
  • EBU 230-26 Grinder je silná montážní bruska, která je osazena silným motorem o výkonu 2600W. Díky silnému motoru lze rychle a efektivní nejen brousit nebo kartáčovat kovy, ale také řezat nejrůznější materiál včetně stavebních hmot a dílců. Hlavní devizou této montážní brusky je její všestranné použití v nejrůznějších odvětvích a prostředích.