Vyberte stránku

Úhlové brusky Narex

 

Značka Narex je proslulá výrobou elektrického ručního nářadí, ale i ručního aku nářadí. Tyto výrobky znají jak profesionálové, tak domácí kutilové. Všichni uživatelé oceňují u nářadí z Narexu výkon, spolehlivost a odolnost ve všech podmínkách. Každý si může vybrat z bohatého sortimentu, ve kterém nechybí vrtačky, kladiva, brusky, rázové utahováky, nůžky a prostřihovače, pily, hoblíky, míchadla, vysavače a nejrůznější příslušenství. K nejpoužívanějšímu elektro i aku nářadí patří vrtačky, pily a také úhlové brusky.

 

Charakteristika úhlových brusek

Úhlové brusky z Narexu jsou známé stejně jako ostatní elektrické či aku ruční nářadí svou typickou modrou barvou, ergonomickým tvarem a vkusným celkovým designem. Na výběr je několik typů úhlových brusek, které nalézají uplatnění v nejrůznějším prostředí. Používají je dělníci na stavbách, montéři, instalatéři, automechanici při opravách karoserií aut a další profese. V oblibě mají úhlové brusky i domácí kutilové, kterým toto nářadí slouží k nejrůznějším účelům. Úhlové brusky slouží nejen k broušení, ale i k dělení materiálu nejen kovového, ale i plastového nebo stavebního.

 

Typy úhlových brusek

 

  • EBU 115-10 a 125-10 – motorová skříň s obvodem pouhých 188 mm umožňuje perfektní ovládání a snadnou manipulaci. Díky silnému motoru o výkonu 950W je tato bruska vhodná pro řezání a broušení materiálu. Pevný ochranný kryt chrání uživatele a ergonomické přídavné držadlo usnadňuje pohodlné ovládání i na stísněných místech. Součástí dodávky v kartonové krabici je přídavné držadlo, ochranný kryt pro broušení, klíč na upínací matici, příruba a upínací matice.
  • EBU 230-26 Grinder – je vybavena silným motorem o výkonu 2600W, což umožňuje rychlé a efektivní dělení, broušení a kartáčování kovů i dělení různých stavebních materiálů. Předností této úhlové brusky je její všestranné použití.

 

Výběr Úhlových brusek Narex